Акумуляторний шурупокрут + 2 акб 2.0 Ah + ЗУ + набір біт 11 шт. + набір свердл 12 шт. Bosch GSR 120-LI (06019G8002)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 204157
5 341 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дрилем-шуруповертом GSR 120-LI зручно свердлити отвори в деревині (20 мм), металі (10 мм), закручувати та відкручувати гвинти та шурупи діаметром до 7 мм. Легка (0,8 кг), компактна (182 мм завдовжки), ергономічна модель із ізольованою Soft Grip поверхнею рукоятки. Нею зручно працювати у важкодоступних місцях, свердлити та закручувати над головою. Поставляється у зручній для зберігання та транспортування інструменту валізі з двома 12V 2 Ah акумуляторами та зарядним пристроєм GAL 1210 CV. Плюс набір з 10 біт з магнітним тримачем та набір з 12 свердл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.52 |
| Додаткові характеристики | Реверс, Підсвічування |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | дві швидкості свердління (0-400 і 0-1500 об/хв) і крутний момент (14/30 Нм) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 275 x 90 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шурупокрут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 341 ₴


