Кронштейн для телевізора Gembird WM-55ST-02 32-55″ 30 кг

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203971
1 600 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Поворотний настінний кронштейн для телевізора з одним кріпленням,
● Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-55 дюймів,
● Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм,
● Відстань до стіни 65-610 мм,
● Забезпечує поворот на 180 градусів та нахил на 12 градусів,
● У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
● Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів з діагоналлю 32-55 дюймів,
● Сумісність із VESA, макс. 400 мм х 400 мм,
● Відстань до стіни 65-610 мм,
● Забезпечує поворот на 180 градусів та нахил на 12 градусів,
● У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4019,9999999999995 |
| Додаткові характеристики | Нахил: -5/+8°, Регулювання рівня: ±4°, Поворот: ±90° |
| Діагональ | 32″ -55″ |
| Максимальне навантаження | 30,0 |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | VESA: 100 х 100 -400 х 400 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 70 x 520 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



