Кронштейн для монітора Gembird MA-DA2-05 17-32″ 9 кг

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203965
2 425 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Настільний кронштейн монітора з подвійним кріпленням,
● Ручки обертаються, висуваються та втягуються, нахиляються для зміни кутів читання та дозволяють повертати дисплеї з альбомного режиму на портретний тощо,
● Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження,
● Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 32 дюйми),
● Міцні регульовані газові пружини підходять для моніторів вагою 2-9 кг,
● Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі,
● Вбудована система кабель-менеджмента для організованого й охайного робочого простору,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
● Ручки обертаються, висуваються та втягуються, нахиляються для зміни кутів читання та дозволяють повертати дисплеї з альбомного режиму на портретний тощо,
● Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження,
● Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 32 дюйми),
● Міцні регульовані газові пружини підходять для моніторів вагою 2-9 кг,
● Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі,
● Вбудована система кабель-менеджмента для організованого й охайного робочого простору,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3850 г |
| Вага брутто | 4440 |
| Додаткові характеристики | Діапазон нахилу: +55 ° ~ -55 °, Діапазон повороту: +90° ~ -90°, Поворот екрану: +180° ~ -180° |
| Діагональ | 17″ -32″ |
| Максимальне навантаження | 9,0 |
| Матеріал | алюміній, сталь, пластик |
| Особливості | Сумісність з Vesa: 100 x 100, 75 x 75 мм, Кабель-менеджмент |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 110 x 460 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴



