Тестер напруги EMOS M0003B АС/DC6-400В CATIII

● Категорія і діапазон вимірювань: 6 В - 12 В - 24 В - 50 В - 120 В - 230 В - 400 В змінного / постійного струму, CATIII,
● Індикація: поступове загоряння світлодіодів,
● Діапазон частот: 0-60 Гц,
● Робочий цикл: макс. 10 з включеною (вимірювання), 240 с затримка (не виміряти),
● Ступінь захисту: IP54
● Індикація: поступове загоряння світлодіодів,
● Діапазон частот: 0-60 Гц,
● Робочий цикл: макс. 10 з включеною (вимірювання), 240 с затримка (не виміряти),
● Ступінь захисту: IP54
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 280 |
| Особливості | 6 В -12 В -24 В -50 В -120 В -230 В -400 В AC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 40 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | IP54 |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

