● Комплектація: 2 шнура, 2 щупа, 8 наконечників, 4 перехідника,
● Вимірювання і тести: ємність, коефіцієнт заповнення, коефіцієнт посилення транзитів, змінна напруга, змінний струм, постійна напруга, постійний струм, опір, частота,
● Розміри: 20 х 110 х 220 мм,
● Верхній поріг вхідної напруги: 30 V AC, 60 V DC,
● Діапазон робочих температур: -10 до +40 ° C,
● Максимальний струм: 1А,
● Номінальна частота: 60 Гц,
● Номінальний струм: 1А, 1 kV, CAT III
● Вимірювання і тести: ємність, коефіцієнт заповнення, коефіцієнт посилення транзитів, змінна напруга, змінний струм, постійна напруга, постійний струм, опір, частота,
● Розміри: 20 х 110 х 220 мм,
● Верхній поріг вхідної напруги: 30 V AC, 60 V DC,
● Діапазон робочих температур: -10 до +40 ° C,
● Максимальний струм: 1А,
● Номінальна частота: 60 Гц,
● Номінальний струм: 1А, 1 kV, CAT III
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 220 |
| Особливості | Максимальний діапазон роботи: 10 A, 1 kV, CAT III |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 20 x 220 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴


