Ніж з п'яткою KNIPEX 16 50 145 SB

влевовправо
● Функція тріскачки: легке різання навіть з дуже міцною оболонкою кабелю,
● Універсальне лезо: з трьома зонами різання для окружного та поздовжнього різання,
● Ковзний кінчик леза захищає ізоляцію провідника під оболонкою,
● Також знімає дуже жорсткі пластикові оболонки з товщиною стінок до 7 мм,
● Змінне лезо гака: серпоподібне, стійке та складається для транспортування,
● Лезо з чотирма положеннями фіксації: складене, пряме, кутове та рухливе,
● Триступенева фіксація леза для безпечного поводження та транспортування
● Універсальне лезо: з трьома зонами різання для окружного та поздовжнього різання,
● Ковзний кінчик леза захищає ізоляцію провідника під оболонкою,
● Також знімає дуже жорсткі пластикові оболонки з товщиною стінок до 7 мм,
● Змінне лезо гака: серпоподібне, стійке та складається для транспортування,
● Лезо з чотирма положеннями фіксації: складене, пряме, кутове та рухливе,
● Триступенева фіксація леза для безпечного поводження та транспортування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 150 |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 50 |
| Метод роботи | оболонки з товщиною стінок до 7 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 180 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴




