Тестер напруги EMOS M0048 АС/DC70-250В з сигналом оптичним, акустичним

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203932
205 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Можливості використання:
● Детектування мікрохвильового випромінювання,
● З'ясування змінної напруги - безконтактний спосіб,
● Визначення полярності - контакт,
● Пошук перерваної проводки,
● З'ясування функціональності електричних деталей і провідників - контактний спосіб (перемикач в позиції ″″O″″): лампочок, діодів, транзисторів (тип PNP і NPN), запобіжників, конденсаторів.
● Детектування мікрохвильового випромінювання,
● З'ясування змінної напруги - безконтактний спосіб,
● Визначення полярності - контакт,
● Пошук перерваної проводки,
● З'ясування функціональності електричних деталей і провідників - контактний спосіб (перемикач в позиції ″″O″″): лампочок, діодів, транзисторів (тип PNP і NPN), запобіжників, конденсаторів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 220 |
| Особливості | Напруга ~: безконтактний метод від 70 В до 250 В - змінного струму, Напруга =: до 250 В безконтактний - постійного струму, Полярність: 1.2 В -36 В постійного струму, Безперервність провідників: O = 0-5 MΩ, L = 0-50 MΩ, H = 0-100 MΩ, Мікрохвильове випромі |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 30 x 220 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


