Інструмент для обтискання конекторів типу ″Western″ RJ-45 (8P8C), RJ-11/12 (6P6C / 6P4C / 6P2C) з функціями зачищення та різання. Круглий отвір для зачищення ізоляції круглих кабелів UTP / STP без пошкодження внутрішніх провідників. Присутня функція різання. Надійна конструкція зі сталі з паралельним з'єднанням забезпечує точне обтискання і економію зусиль. Неслизька рукоятка для комфорту користувачів. Вбудований замок для утримання інструменту в закритому положенні під час зберігання. Наявна петелька дозволяє повісити інструмент.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 340 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 250 |
| Метод роботи | RJ-45 (8P8C), RJ-11/12 (6P6C/6P4C/6P2C) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 30 x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴


