Стрічка тканинна ізоляційна HPX LI1925 19мм х 25м

влевовправо
● Високотемпературна ізоляційна стрічка HPX на тканинній основі (віскоза) для ізоляції з'єднань з високою напругою або в середовищі з високими температурами (до 105 ° С), а також захисту кабелів та шлангів від механічних пошкоджень,
● Стійка до порізів, точкових ударів та навантажень,
● Самозатухаюча, не горить,
● Зручна в застосуванні: добре мотається, рветься вручну,
● При видаленні не залишає слідів клею,
● Зберігає міцність з'єднання під впливом УФ, вологи, лугів та кислот. Не старіє,
● Витримує температури до 105 ° С
● Стійка до порізів, точкових ударів та навантажень,
● Самозатухаюча, не горить,
● Зручна в застосуванні: добре мотається, рветься вручну,
● При видаленні не залишає слідів клею,
● Зберігає міцність з'єднання під впливом УФ, вологи, лугів та кислот. Не старіє,
● Витримує температури до 105 ° С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 100 |
| Особливості | мax температура експлуатації 105 град. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 100 мм |
| Розміри | 19мм х 25м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴


