Професійний кримпер для обтискання роз'ємів RJ45/8P8C, RJ11/6P2C/6P4C/6P6C. Вбудований різак і стрипер.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 380 |
| Висота | 310 мм |
| Довжина: | 30 |
| Метод роботи | RJ45/8P8C, RJ11/6P2C/6P4C/6P6C |
| Особливості | Вбудований різак і стрипер |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 310 x 30 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴


