Кримпер для витої пари Pro'sKit CP-376K

● Роз'єми 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P4C/RJ-11, 4P4C &, 4P2C/RJ-22 та DEC 6P6C/RJ-11,
● Використовується для паралельного обтискання,
● Пристосування для обтискання, зачищення та різання дроту без зміни насадок,
● Тріскачковий механізм забезпечує надійну та якісну роботу,
● Матеріал: загартована сталь із середнім вмістом вуглеців, покрита чорною оксидною плівкою,
● Додатковий замок запобіжник,
● Зачищення круглих кабелів,
● Довжина інструмента: 205 мм.
● Використовується для паралельного обтискання,
● Пристосування для обтискання, зачищення та різання дроту без зміни насадок,
● Тріскачковий механізм забезпечує надійну та якісну роботу,
● Матеріал: загартована сталь із середнім вмістом вуглеців, покрита чорною оксидною плівкою,
● Додатковий замок запобіжник,
● Зачищення круглих кабелів,
● Довжина інструмента: 205 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 580 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 290 |
| Метод роботи | роз'єми 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P4C/RJ-11, 4P4C & 4P2C/RJ-22 та DEC 6P6C/RJ-11. |
| Особливості | сталь S45C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 30 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 392 ₴

