Тестер кабелю Pro'sKit MT-7064

влевовправо
Pro'sKit MT-7064 – це прилад 2-в-1: PoE-тестер (стандарт IEEE 802.3 af / at PoE, Midspan/Endspan) і кабельний тестер (RJ11 / RJ12 / RJ45). Тестер використовується для тестування кабелів Ethernet та перевірки цілісності мережевих і телефонних кабелів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 180 |
| Метод роботи | Індикація PoE (Майстер) стандарт IEEE 802.3 af/at PoE, Midspan / Endspan |
| Особливості | Сумісні роз'єми RJ45(8-контактний), RJ11(6P/6C/4C/2C), RJ12, PoE,Макс. відстань картування 300 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 50 x 180 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 129 ₴


