Мультиметр UNI-T UTM 1120A (UT120A)

Багатофункціональний кишеньковий цифровий мультиметр. Прилад живиться від 3 В батареї. Мультиметр UNI-T UTM 1120A (UT120A) дозволяє вимірювати постійну і змінну напругу, опір, частоту, а також перевіряти провідність електричних кіл, тестувати діоди. Прилад оснащено функціями автоматичного вимкнення, утримання данних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 180 |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Метод роботи | Постійна напруга, Змінна напруга, Опір, Частота, Тестування діодів, Перевірка провідності електричних кіл. |
| Особливості | Опір 400 Ом / 4 кОм / 40 кОм / 400 кОм / 4 MОм / 40 MОм , Змінна напруга 4 В / 40 В / 400 В / 600 В, Постійна напруга 400 мВ / 4 В / 40 В / 600 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 240 x 30 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴

