Стрічка ПВХ ізоляційна HPX IG1920 HPX52100 19мм х 20м

влевовправо
● Довжина 20м,
● Ширина 19мм,
● Вогнетривка, не горить.,
● Зручна в застосуванні: добре мотається, зручно відривається,
● Не залишає слідів клею на руках при монтажі,
● Після видаленні не залишає слідів клею,
● На стрічці можна писати ручкою,
● Зберігає міцність з'єднання під впливом УФ, вологи, лугів та кислот. Не старіє,
● Витримує напругу пробою до 6 kV,
● Витримує температури від -20 до 90°С,
● Може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень,
● Відповідає всім вимогам електробезпеки.
● Ширина 19мм,
● Вогнетривка, не горить.,
● Зручна в застосуванні: добре мотається, зручно відривається,
● Не залишає слідів клею на руках при монтажі,
● Після видаленні не залишає слідів клею,
● На стрічці можна писати ручкою,
● Зберігає міцність з'єднання під впливом УФ, вологи, лугів та кислот. Не старіє,
● Витримує напругу пробою до 6 kV,
● Витримує температури від -20 до 90°С,
● Може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень,
● Відповідає всім вимогам електробезпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 |
| Особливості | напруга пробою 6 кВ, межа міцності на розрив 125 Н/25мм, сила адгезії 4 Н/25мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 80 мм |
| Розміри | 19 мм x 20 м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴



