Кліщі для обжиму втулочних наконечників (AWG 26-10, DIN 0.25-6.0 мм2, JIS 0.20-5.5 мм2). Переріз проводу - AWG 26-10, DIN 0.25-6.0 мм2 JIS0.20-5.5мм2. Матеріал - сталь S44С. Загальна довжина - 175 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 440 |
| Висота | 240 мм |
| Довжина: | 30 |
| Особливості | переріз проводу - AWG 26-10, DIN 0.25-6.0 мм2 JIS0.20-5.5мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 240 x 30 мм |
| Розміри | загальна довжина -175 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 188 ₴


