Рукавички захисні UVEX Phynomic XG р.10 (6007010)

влевовправо
● Оновлена модель uvex phynomic XG із сумісністю із сенсорним екраном та >, 50% екологічно чистим матеріалом (перероблений поліамід),
● Гнучкі та надзвичайно міцні монтажні рукавички з найкращим зчепленням з маслом у своєму класі,
● Долоня та кінчики пальців з покриттям Aqua Polymer Xtra Grip,
● Сумісність із сенсорним екраном,
● Сертифіковано відповідно до EN 388 (4 1 2 1 X)
● Гнучкі та надзвичайно міцні монтажні рукавички з найкращим зчепленням з маслом у своєму класі,
● Долоня та кінчики пальців з покриттям Aqua Polymer Xtra Grip,
● Сумісність із сенсорним екраном,
● Сертифіковано відповідно до EN 388 (4 1 2 1 X)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 240 |
| Додаткові характеристики | Сертифіковано відповідно до EN 388 (4 1 2 1 X) |
| Особливості | р.10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 10 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



