Окуляри захисні Uvex Pure-fit

влевовправо
● X-tended sideshield забезпечує додатковий бічний захист,
● Гнучкі бічні кронштейни забезпечують ідеальну посадку та надійну фіксацію без створення точок тиску,
● Носова вкладка анатомічної форми для комфорту протягом усього дня,
● Сертифіковано відповідно до EN 166 (особистий захист очей) і EN 170 (УФ-фільтри),
● Маркування: W 166 FT CE – 2C-1.2 W1 FTKN CE
● Гнучкі бічні кронштейни забезпечують ідеальну посадку та надійну фіксацію без створення точок тиску,
● Носова вкладка анатомічної форми для комфорту протягом усього дня,
● Сертифіковано відповідно до EN 166 (особистий захист очей) і EN 170 (УФ-фільтри),
● Маркування: W 166 FT CE – 2C-1.2 W1 FTKN CE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 140 |
| Додаткові характеристики | Маркування: W 166 FT CE -2C-1.2 W1 FTKN CE |
| Особливості | Сертифіковано відповідно до EN 166 (особистий захист очей) і EN 170 (УФ-фільтри) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴




