Рукавички захисні Uvex Phynomic wet plus р.9 (6006109)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203881
337 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Захисна рукавичка з водовідштовхувальним, акваполімерним спіненим покриттям для використання на вулиці,
● Акваполімерне пінне покриття на долонях, кінчиках пальців і частинах тильної сторони долоні,
● Сертифіковано згідно з EN 388:2016 (3 1 3 1 X),
● Чудова стійкість до механічного стирання завдяки довговічному покриттю,
● Дуже добре зчеплення у вологих, мокрих і жирних місцях.
● Акваполімерне пінне покриття на долонях, кінчиках пальців і частинах тильної сторони долоні,
● Сертифіковано згідно з EN 388:2016 (3 1 3 1 X),
● Чудова стійкість до механічного стирання завдяки довговічному покриттю,
● Дуже добре зчеплення у вологих, мокрих і жирних місцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 240 |
| Додаткові характеристики | сертифіковано згідно з EN 388:2016 (3 1 3 1 X) |
| Особливості | р.9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 10 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴



