Рукавиці універсальні Uvex Athletic Allround р.9

влевовправо
● Зовнішній матеріал - поліамід і еластан,
● Міцне покриття з піни NBR,
● Ідеальна посадка завдяки дизайну «slim fit» і еластану у вкладиші,
● Захисна рукавичка з трикотажним манжетом,
● Стандарт: EN ISO 21420:2020, EN 388:2016 + A1:2018,
● Класи захисту відповідно до EN 388: 4 1 2 1 X
● Міцне покриття з піни NBR,
● Ідеальна посадка завдяки дизайну «slim fit» і еластану у вкладиші,
● Захисна рукавичка з трикотажним манжетом,
● Стандарт: EN ISO 21420:2020, EN 388:2016 + A1:2018,
● Класи захисту відповідно до EN 388: 4 1 2 1 X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 240 |
| Додаткові характеристики | Міцне покриття з піни NBR |
| Особливості | р.9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 10 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴


