Окуляри захисні Uvex i-5

влевовправо
● Захист від ультрафіолету UV-400,
● Захисні окуляри з м'якою, гнучкою носовою упоркою,
● З покриттям uvex supravision excellence: антизапотівання зсередини, надзвичайно стійке до подряпин та хімічних речовин зовні,
● Захисний щиток для очей X-tended для посиленого захисту від летючих частинок, пилу та бруду,
● Посилений бічний щиток x-tended для посиленого бокового захисту,
● 3-рівневий нахил дозволяє легко підлаштуватися під будь-яку форму обличчя
● Захисні окуляри з м'якою, гнучкою носовою упоркою,
● З покриттям uvex supravision excellence: антизапотівання зсередини, надзвичайно стійке до подряпин та хімічних речовин зовні,
● Захисний щиток для очей X-tended для посиленого захисту від летючих частинок, пилу та бруду,
● Посилений бічний щиток x-tended для посиленого бокового захисту,
● 3-рівневий нахил дозволяє легко підлаштуватися під будь-яку форму обличчя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 140 |
| Додаткові характеристики | Маркування: W 166 FT CE -2C-1.2 W 1 FTKN CE |
| Особливості | сертифіковано відповідно до EN 166 (індивідуальний захист очей) та EN 170 (фільтр захисту від ультрафіолетового випромінювання) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 60 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴





