Рукавиці монтажні Wurth RED LATEX GRIP р.9

● Клас в'язки 13,
● Розмір 9,
● Стандарт EN 388, 420
● Розмір 9,
● Стандарт EN 388, 420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 230 |
| Додаткові характеристики | Виготовлені з поліестру, з латексним покриттям на долоні |
| Особливості | клас в'язання 13, розмір 9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴

