Окуляри захисні Uvex Pheos жовта лінза

● Матеріал лінз: полікарбонатний пластик з УФ-фільтром,
● Покриття: uvex supravision excellence,
● Інші вимоги: захист від запотівання з внутрішньої сторони/захист від подряпин із зовнішнього боку, безперешкодний огляд вниз, регульований нахил лінз, жовтий відтінок лінз,
● Стандарти: EN 166:2001, EN 170:2002,
● Маркування: 2C-1,2,
● УФ-захист: UV400
● Покриття: uvex supravision excellence,
● Інші вимоги: захист від запотівання з внутрішньої сторони/захист від подряпин із зовнішнього боку, безперешкодний огляд вниз, регульований нахил лінз, жовтий відтінок лінз,
● Стандарти: EN 166:2001, EN 170:2002,
● Маркування: 2C-1,2,
● УФ-захист: UV400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 160 |
| Додаткові характеристики | EN 166:2001, EN 170:2002 |
| Особливості | захист від запітніння з внутрішньої сторони/захист від подряпин із зовнішнього боку, безперешкодний огляд вниз |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 50 x 160 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴

