Рукавиці монтажні Wurth W-500 LEVEL F р.10

влевовправо
● Клас в'язки 13,
● Розмір 10,
● Стійкість до порізів згідно ISO 13997 F,
● Стандарт EN 388, 420
● Розмір 10,
● Стійкість до порізів згідно ISO 13997 F,
● Стандарт EN 388, 420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 230 |
| Додаткові характеристики | Максимальні показники механічної стійкості за всіма параметрами |
| Особливості | клас в'язання 13, розмір 10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



