Рукавички захисні Uvex Athletic B XP р.10 (6003610)

влевовправо
● Захист від порізів з підсиленням для великого пальця та повітропроникним мікропінопокриттям,
● Верхній матеріал виготовлений з HPPE, поліаміду та еластану,
● Матове, пористе та особливо стійке до стирання мікропінопокриття,
● Сертифіковано відповідно до EN 388 (4 X44B)
● Верхній матеріал виготовлений з HPPE, поліаміду та еластану,
● Матове, пористе та особливо стійке до стирання мікропінопокриття,
● Сертифіковано відповідно до EN 388 (4 X44B)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uvex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 200 |
| Додаткові характеристики | Сертифіковано відповідно до EN 388 (4 X44B) |
| Особливості | р.10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 30 x 200 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴




