Рукавиці монтажні Wurth TOUCH ESD р.9

влевовправо
● Клас в'язки 13,
● Розмір 9,
● Електростатично розсіювальні та сумісні з сенсорними екранами захисні рукавиці з поліуретановим покриттям на кінчиках пальців ,
● Захист від електростатичного розряду згідно з сертифікатом EN 16350,
● Підходять для робіт з чутливими електронними компонентами
● Розмір 9,
● Електростатично розсіювальні та сумісні з сенсорними екранами захисні рукавиці з поліуретановим покриттям на кінчиках пальців ,
● Захист від електростатичного розряду згідно з сертифікатом EN 16350,
● Підходять для робіт з чутливими електронними компонентами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 230 |
| Додаткові характеристики | захист від електростатичного розряду згідно з сертифікатом EN 16350 |
| Особливості | клас в'язки 13, розмір 9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


