LED панель VIDEX ART 40Вт 4100K

влевовправо
● Колірна температура світла: 4100К (біле світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 170-265 В,
● Потужність: 40 Вт,
● Енергоефективність: 100 лм/Вт,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 4000 лм,
● Максимальна сила струму: 300mA,
● Кут розсіювання: 120°,
● Клас захисту, IP: 20,
● Матеріали: алюміній,
● Вага: 460г,
● 587 x 587 x 13.5 мм
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 170-265 В,
● Потужність: 40 Вт,
● Енергоефективність: 100 лм/Вт,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 4000 лм,
● Максимальна сила струму: 300mA,
● Кут розсіювання: 120°,
● Клас захисту, IP: 20,
● Матеріали: алюміній,
● Вага: 460г,
● 587 x 587 x 13.5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 13.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 740 |
| Висота | 587 мм |
| Особливості | кут розсіювання: 120° |
| Потужність споживання, Вт | 40 |
| Потік | 4000 лм 4100К |
| Розмір | 587 x 587 x 13.5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 620 x 620 мм |
| Ширина | 587 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴



