Світлодіодний прожектор 200Вт 16000Lm 6500K

● Потужність Вт 200,
● Світловий потік, лм 16000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 340х32х252
● Світловий потік, лм 16000,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 340х32х252
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1800 |
| Висота | 32 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 200 |
| Потік | 6500K 16000 лм |
| Розмір | 340х32х252 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 260 x 370 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753 ₴

