Світлодіодний світильник LED12/NW PSU CFW L1054 MDU з датчиком Philips WT045C

- В наявності 2 од.
- Код: 203847
915 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості З датчиком руху, Клас захисту IP54, Максимальна потужність світильника (Вт) 12, Світловий потік, Лм (LED) 960, Еквівалент потужності лампи розжарювання, Вт 85, Колірна температура 4000К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 55 мм |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Потік | 960 Лм 4000К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 55 x 175 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴

