LED прожектор VIDEX F3 10W 5000K 220V

влевовправо
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 180-265 V,
● Потужність: 10 Вт,
● Енергоефективність: 95 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 950 Lm,
● Максимальна сила струму: 50mA,
● Кут розсіювання: 110°,
● Клас захисту IP65, IK07,
● Розміри: 67 x 84 x 33 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 50°С
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 180-265 V,
● Потужність: 10 Вт,
● Енергоефективність: 95 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 950 Lm,
● Максимальна сила струму: 50mA,
● Кут розсіювання: 110°,
● Клас захисту IP65, IK07,
● Розміри: 67 x 84 x 33 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 50°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 84 мм |
| Клас захисту | IP65, IK07 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність споживання, Вт | 10 |
| Потік | 950 Лм 5000K |
| Робоча температура | -20°C - + 50°С |
| Розмір | 67 x 84 x 33 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 100 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴




