LED світильник IP65 лінійний під лампу 2хТ8 VIDEX 1,2М 220V

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203845
987 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип цоколя: G 13,
● Особливості: Труби,
● Формфактор: T8,
● Напруга: AC 220-240 V,
● Потужність: 20W x2,
● Захист IP65, IK08 ,
● Розміри: 1266 х 107 х 72 мм,
● Робоча температура: -30°C - + 40°С
● Особливості: Труби,
● Формфактор: T8,
● Напруга: AC 220-240 V,
● Потужність: 20W x2,
● Захист IP65, IK08 ,
● Розміри: 1266 х 107 х 72 мм,
● Робоча температура: -30°C - + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1700 |
| Висота | 107 мм |
| Клас захисту | IP65, IK08 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Особливості | AC 220-240 В, Формфактор: T8 |
| Потужність споживання, Вт | 40 |
| Робоча температура | -30°C - + 40°С |
| Розмір | 1266 х 107 х 72 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 80 x 1280 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 1266 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴








