LED лампа VIDEX G95e 15W E27 4100K 220V

влевовправо
● Колірна температура світла: 4100K (біле світло),
● Якість світла: Ra >, 90,
● Напруга: AC 175-250 V,
● Потужність: 15 Вт,
● Тип цоколя: Е 27,
● Формфактор: G95,
● Енергоефективність: 103 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 1550 Lm,
● Максимальна сила струму: 115mA,
● Кут розсіювання: 270°,
● Розміри: 95 x 142 мм,
● Робоча температура: -25°C ~ + 50°С
● Якість світла: Ra >, 90,
● Напруга: AC 175-250 V,
● Потужність: 15 Вт,
● Тип цоколя: Е 27,
● Формфактор: G95,
● Енергоефективність: 103 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 1550 Lm,
● Максимальна сила струму: 115mA,
● Кут розсіювання: 270°,
● Розміри: 95 x 142 мм,
● Робоча температура: -25°C ~ + 50°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 100 мм |
| Особливості | Формфактор: G95 |
| Потужність споживання, Вт | 15 |
| Потік | 1550 Лм 4100К |
| Робоча температура | -25 °C +50 °C |
| Розмір | 95 x 142 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 150 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Цоколь | Е 27 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴



