Лiхтар LED EMOS P4542 900Lm Li-Ion

влевовправо
● Тип акумулятора: 4 ємності 400 мА·год/3,7 В,
● Час роботи: 3,5–12,5 год,
● Час заряджання: 4,5 год,
● Світловий потік: COB LED 100% – 900 лм, COB LED 70% – 670 лм, COB LED 50% – 450 лм, COB LED 25% – 225 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Характеристики: магніт, обертова підставка, гачок,
● Вага: 325 г,
● Розміри: 125 × 45 × 95 мм
● Час роботи: 3,5–12,5 год,
● Час заряджання: 4,5 год,
● Світловий потік: COB LED 100% – 900 лм, COB LED 70% – 670 лм, COB LED 50% – 450 лм, COB LED 25% – 225 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Характеристики: магніт, обертова підставка, гачок,
● Вага: 325 г,
● Розміри: 125 × 45 × 95 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 325 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 45 мм |
| Особливості | магніт, обертова підставка, гачок |
| Потік | 900 лм |
| Розмір | 125×45×95 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 110 x 145 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion 4 400 мА•г/3.7 В |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴






