Датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPC46B 2000Вт IP20

- В наявності 2 од.
- Код: 203828
563 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Максимальне навантаження: 2000 / 800 Вт,
● Освітленість, вмикання та вимикання: <, 3-2000 лк,
● Кут виявлення: 360°,
● Відстань виявлення: 20 м,
● Клас захисту, IP: 20,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
● Освітленість, вмикання та вимикання: <, 3-2000 лк,
● Кут виявлення: 360°,
● Відстань виявлення: 20 м,
● Клас захисту, IP: 20,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 60 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Особливості | освітленість, вмикання та вимикання: < 3-2000 Lx, кут виявлення: 360°, відстань виявлення: 20 м |
| Потужність споживання, Вт | 2000 / 800 |
| Робоча температура | -20°C - + 40°С |
| Розмір | 83 x 49.5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 60 x 90 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴

