Стельовий світильник G3 LED6/CW 7W D100 Philips DN020B

Потужність (Вт): 7, Світловий потік, Lm: 600, Кут розсіювання: 110 °, Колірна температура джерела, K: 6500
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 115 мм |
| Потужність споживання, Вт | 7 |
| Потік | 600 Лм 6500К |
| Розмір | 140 х 115 х 33 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 40 x 120 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

