Світлодіодний світильник 12Вт 1080Lm AC165-265V 6500K (овал)

● Потужність Вт 12,
● Напруга, 165-265,
● Світловий потік, Lm 1080,
● Температура кольору, K 6500,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Ресурс використання, годин 20000,
● Розміри світильника, мм 171х70х48
● Напруга, 165-265,
● Світловий потік, Lm 1080,
● Температура кольору, K 6500,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Ресурс використання, годин 20000,
● Розміри світильника, мм 171х70х48
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 70 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Потік | 1080 лм 6500К |
| Розмір | 171х70х48 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 170 мм |
| Ширина | 171 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

