Світлодіодна лампа 15Вт 1350Lm 4000K E27

● Потужність Вт 15,
● Світловий потік, лм 1350,
● Температура кольору, K 4000,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь Е27,
● Ресурс використання, годин 25000,
● Розміри , мм 60x118
● Світловий потік, лм 1350,
● Температура кольору, K 4000,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP20,
● Цоколь Е27,
● Ресурс використання, годин 25000,
● Розміри , мм 60x118
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 115 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність споживання, Вт | 15 |
| Потік | 4000K 1350 лм |
| Розмір | 60x118 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 115 x 60 мм |
| Цоколь | Е27 |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴

