Світлодіодний світильник 12Вт 1080Lm AC165-265V 6500K (коло)

- В наявності 5 од.
- Код: 203811
138 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність Вт 12,
● Напруга, 165-265,
● Світловий потік, Lm 1080,
● Температура кольору, K 6500,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Ресурс використання, годин 20000,
● Розміри світильника, мм 142х53
● Напруга, 165-265,
● Світловий потік, Lm 1080,
● Температура кольору, K 6500,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Ресурс використання, годин 20000,
● Розміри світильника, мм 142х53
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 50 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 12 |
| Потік | 1080 лм 6500К |
| Розмір | 142х53 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 50 x 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴

