Прожектор Philips BVP156 G2 LED80/CW

● Потужність (Вт) 100,
● Колірна температура (K) 6500,
● Ступінь захисту (IP) IP65,
● Світловий потік 8000,
● Світловіддача (lm/Вт) 80
● Колірна температура (K) 6500,
● Ступінь захисту (IP) IP65,
● Світловий потік 8000,
● Світловіддача (lm/Вт) 80
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1140 |
| Висота | 35 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | 6500К |
| Потужність споживання, Вт | 100 |
| Потік | 8000 лм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 35 x 280 мм |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴

