Світильник Philips WT045C LED20/NW PSU CFW L1654 MDU

- В наявності 3 од.
- Код: 203805
1 006 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Світловий потік, лм: 1600,
● Термін служби, годин: 20000,
● Ступінь захисту: IP54,
● Тип джерела освітлення: LED-модуль,
● Колірна температура: 4000 K,
● Потужність: 20 W,
● Напруга: 190-240 V,
● Діаметр, мм: 220,
● Висота, мм: 83
● Термін служби, годин: 20000,
● Ступінь захисту: IP54,
● Тип джерела освітлення: LED-модуль,
● Колірна температура: 4000 K,
● Потужність: 20 W,
● Напруга: 190-240 V,
● Діаметр, мм: 220,
● Висота, мм: 83
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 340 |
| Висота | 60 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Потужність споживання, Вт | 20 |
| Потік | 1600 лм 4000 K |
| Розмір | 220 х 83 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 60 x 200 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Цоколь | LED-модуль |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006 ₴

