Світлодіодний світильник 20Вт 1800Lm AC165-265V 6500K (коло) з датчиком руху

- В наявності 9 од.
- Код: 203802
337 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Датчик руху,
● Потужність Вт 20,
● Напруга, 165-265,
● Світловий потік, Lm 1800,
● Температура кольору, K 6500,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Ресурс використання, годин 20000,
● Розміри світильника, мм 142х53
● Потужність Вт 20,
● Напруга, 165-265,
● Світловий потік, Lm 1800,
● Температура кольору, K 6500,
● Ступінь захисту – IP IP65,
● Ресурс використання, годин 20000,
● Розміри світильника, мм 142х53
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 180 |
| Висота | 50 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Особливості | Датчик руху |
| Потужність споживання, Вт | 20 |
| Потік | 1800 лм 6500К |
| Розмір | 142х53 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 50 x 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴

