● IP захист: IP44,
● Кількість полюсів: 3P+N+PE,
● Номінальний струм, А: 32,
● Номінальна напруга, В: 400
● Кількість полюсів: 3P+N+PE,
● Номінальний струм, А: 32,
● Номінальна напруга, В: 400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.26 г |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,26 |
| Висота | 80 мм |
| Компанія-виробник | ЕТІ |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 32 А 3P+N+PE IP44 400 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 80 x 160 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴


