Вилка переносна UEA 015 16А 380В 3Р+N+Е IP44

● Напруга, В 380,
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 3Р+N+Е,
● Ампераж 16А
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 3Р+N+Е,
● Ампераж 16А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 65 мм |
| Особливості | 16А 3Р+N+Е IP44 380В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 65 x 130 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

