Вилка NA-UEA євро з з/к 16А чорна кутова

● Номінальний струм, А 16А,
● З заземленням
● З заземленням
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 60 |
| Заземлення | Підтримує |
| Особливості | 16А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 45 x 60 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴

