Мережевий фільтр 1.8 м кабель 5 розеток Gembird SPG5-G-6B-PRO

- В наявності 1 од.
- Код: 203767
419 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга: 220 В, 50 Гц,
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 16 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 1.8 м
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 16 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 1.8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 440 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 340 |
| Довжина кабеля, м | 1.8 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 5 |
| Особливості | автоматичний запобіжник із кнопкою скидання |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 45 x 340 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴

