Мережевий фільтр 1.8 м кабель 3 розеток Gembird SPG3-G-6G-PRO

- В наявності 3 од.
- Код: 203758
255 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга: 220 В, 50 Гц,
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 16 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Площа поперечного перерізу кабелю: 1 мм 2,
● Довжина: 1.8 м
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 16 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Площа поперечного перерізу кабелю: 1 мм 2,
● Довжина: 1.8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 380 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 250 |
| Довжина кабеля, м | 1.8 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 3 |
| Особливості | автоматичний запобіжник із кнопкою скидання |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 55 x 250 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

