Котушка для подовжувача, з з/к 4 гнізда ERKA 500

Багатофункціональна котушка для подовжувача призначена для зберігання і транспортування в компактному вигляді подовжувального дроту різних характеристик і достатньої довжини з можливістю оперативного розгортання і швидкого збору за допомогою торцевої намотуючої ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ERKA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1480 |
| Висота | 420 мм |
| Довжина: | 250 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 4 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 320 x 420 x 250 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴

