Подовжувач NA-UEA 3-гнізда 5 м

● Подовжувач із заземленням,
● Довжина 5 м,
● 3 гнізда з/з.
● Довжина 5 м,
● 3 гнізда з/з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 540 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 220 |
| Довжина кабеля, м | 5 |
| Кількість розеток | 3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 220 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴

