Мережевий подовжувач EMOS PC1425R 4 розетки 5 м

● Кількість розеток 4,
● Довжина кабелю 5 м,
● Вимикач,
● Живлення: максимально 250 В,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт,
● Тип і перетин кабелю: H05VV-F3G 1,5 мм2,
● Дитяча захист - так,
● Тип ізоляції: PVC (-15 / + 66 ° c) не горить на повітрі,
● Матеріал колодки: - негорючий пластик
● Довжина кабелю 5 м,
● Вимикач,
● Живлення: максимально 250 В,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт,
● Тип і перетин кабелю: H05VV-F3G 1,5 мм2,
● Дитяча захист - так,
● Тип ізоляції: PVC (-15 / + 66 ° c) не горить на повітрі,
● Матеріал колодки: - негорючий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 260 |
| Довжина кабеля, м | 5 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 4 |
| Особливості | Вимикач, Захист від дітей |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 70 x 260 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

