Колодка NA-UEA 3-гнізда з кнопкою

● Номінальний струм 16А,
● Із заземленням,
● 3 гнізда з/з.
● Із заземленням,
● 3 гнізда з/з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 180 |
| Кількість розеток | 3 |
| Особливості | З кнопкою |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 40 x 180 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴

