● Номінальний струм 16А,
● Із заземленням,
● 4 гнізда з/з.
● Із заземленням,
● 4 гнізда з/з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 220 |
| Кількість розеток | 4 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 40 x 220 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


